top of page
Easy Vize Danışmanlık

NEDEN EASY VİZE DANIŞMANLIK ?

Yunanistan

EASY VİZE DANIŞMANLIK

1999 Yılından beri sizinle!

YUNANİSTAN VİZESİ İÇİN GENEL BİLGİLER

Ticari ve Fuar ziyaretleri için vize başvuruları kabul edilmektedir.

Yunanistan Vize Başvurularınız için size en uygun güncel gerekli evrakları listesini öğrenebilir, Vize Formları ve Vize Dilekçe örneklerini temin edebilirsiniz. Yunanistan’a iş, tatil, eğitim ya da başka herhangi bir sebeple gitmek isteyen Türk vatandaşlarının Yunanistan vizesi ve Schengen vizesi sahibi olmalıdırlar. Türkiye’ye yakınlığı tarihi ve doğal güzelliğiyle ilgi çeken Yunanistan, Türk vatandaşlarının sık ziyaret ettiği noktalardan biridir.

 

Yunanistan Avrupa Birliği üyesi olduğu için Yeşil Pasaport ve Diplomatik Pasaport sahibi Türk vatandaşları vizesiz ziyarette bulunabilirler ve 180 gün içinde 90 gün Yunanistan sınırları içinde kalabilirler. Ancak yeşil pasaport dışında başka herhangi bir pasaport sahibi olan vatandaşlar Yunanistan’a giriş nedenini konsolosluğa bildirerek Yunanistan vizesi almak zorundadırlar.

 

Ayrıca pasaportunda KKTC giriş çıkış kaşesi olanların başvurusu kabul edilmemekte olup pasaportunu değiştirmeleri gerekmektedir.

Easy Vize Danışmanlık aracı bir kurumdur. Tüm başvuruların incelenmesi ve vize kararları Yunanistan Başkonsolosluğu tarafından gerçekleştirilir. Easy Vize Danışmanlık personelinin, Yunanistan Başkonsolosluğu ’nun alacağı karar üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

Sertifikalarımız

Şirketimiz Türkiye Cumhuriyeti Resmi kurumları tarafından yetkilendirilmiş ve yetki sertifikalarına sahiptir.

IATA 2022.png
bottom of page