top of page
Easy Vize Danışmanlık

NEDEN EASY VİZE DANIŞMANLIK ?

Rusya

EASY VİZE DANIŞMANLIK

1999 Yılından beri sizinle!

RUSYA VİZESİ İÇİN GENEL BİLGİLER

Ticari ve Fuar ziyaretleri için vize başvuruları kabul edilmektedir.

Rusya Vize Başvurularınız için size en uygun güncel gerekli evrakları listesini öğrenebilir, Vize Formları ve Vize Dilekçe örneklerini temin edebilirsiniz. Rusya vizesi Rusya’ya seyahat edecek olan Bordo Pasaport (Umuma Mahsus), Yeşil (Hususi) ve Gri (Hizmet) pasaport sahibi Türk vatandaşlarının alması gereken vizedir. Siyah (Diplomatik) pasaport sahiplerinin 6 ay içerisinde 90 günü aşmayan seyahatleri için vize başvurusu yapmasına gerek yoktur. Vize Şubesi yetkilileri vize verme aşamasında son derece titiz davranır. Vize talep eden kişinin seyahat edecek olduğu şehri mutlaka doğru olarak iletmesi gerekmektedir.

 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının acentemiz aracılığıyla yapacakları başvuru için tarafımıza sadece aşağıdaki evrakları iletmesi yeterlidir.

 

  1. Geçerli Pasaport,

  2. 2 adet 4,5×6 ebatında Resim

  3. İş yeri adresi, ev adresi, iletişim bilgileri, mesleği

Easy Vize Danışmanlık aracı bir kurumdur. Tüm başvuruların incelenmesi ve vize kararları Rusya Başkonsolosluğu tarafından gerçekleştirilir. Easy Vize Danışmanlık personelinin, Rusya Başkonsolosluğu ’nun alacağı karar üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

Sertifikalarımız

Şirketimiz Türkiye Cumhuriyeti Resmi kurumları tarafından yetkilendirilmiş ve yetki sertifikalarına sahiptir.

IATA 2022.png
bottom of page