MISIR VİZESİ İÇİN GENEL BİLGİLER

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!!

Tüm vize başvuruları açılmıştır.

 

Mısır Vize Başvurularınız için size en uygun güncel gerekli evrakları listesini öğrenebilir, Vize Formları ve Vize Dilekçe örneklerini temin edebilirsiniz.

Mısır vizesi Mısır’a seyahat edecek olan Bordo Pasaport (Umuma Mahsus) sahibi Türk vatandaşlarının alması gereken vizedir. Siyah (Diplomatik)Gri (Hizmet) ve Yeşil (Hususi) pasaport sahiplerinin 6 ay içerisinde 90 günü aşmayan seyahatleri için vize başvurusu yapmasına gerek yoktur.

Mısır Vizesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının acentemiz aracılığıyla yapacakları başvuru için tarafımıza sadece aşağıdaki evrakları iletmesi yeterlidir.Bu evraklar ile ön onay başvurusu yapılmaktadır bu süreç ortalama 20-40 gün arasındadır. Ön onay alındıktan sonra ek olarak başvuru yapan kişinin son 3 aylık banka hesap hareketleri istenmektedir.

  • İngilizce olarak yazılmış Vize Talep Dilekçesi,
  • Davetiye,
  • Kimlik Kopyası,
  • 2 adet biometrik ve yeni çekilmiş Fotoğraf,
  • Pasaport

Easy Vize aracı bir kurumdur. Tüm başvuruların incelenmesi ve vize kararları Mısır Başkonsolosluğu tarafından gerçekleştirilir. Easy Travel personelinin, Mısır Başkonsolosluğu ’nun alacağı karar üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

HEMEN ARAYIN