İTALYA VİZESİ İÇİN GENEL BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!!

Ticari ve Fuar ziyaretleri için vize başvuruları kabul edilmektedir.

 

İtalya Vize Başvurularınız için size en uygun güncel gerekli evrakları listesini öğrenebilir, Vize Formları ve Vize Dilekçe örneklerini temin edebilirsiniz.

İtalya vizesi işlemleri için Schengen ülkesi olan İtalya ya kısa süreli seyahat amaçlı giden misafirlerin kalma süreleri doksan gün olup bu süre zarfı içinde geçerli olan vize için başvuru yapabilmektedirler. İtalya vizesi almak için aracı kurum mevcut olmakta olup İDATA aracı kurum yardımıyla randevu işlemleri ve vize tamamlama işlemleri kolayca halledilmektedir. Acentemiz sizlerin adına bu işlemleri yapmaya tam yetkilidir.

Randevu işlemleri internet üzerinden online olarak yapılabileceği gibi aracı kurum vasıtası ile de yapılabilmektedir. İtalya vizesi işlemleri boyunca tüm evrakların istenilen özellikler ile hazırlanması ve randevu gününe kadar tamamlanması önem arz etmektedir. Ayrıca İtalya vize işlemleri için parmak izi uygulaması gerekmekte olup bu uygulama sayesinde beş yıl boyunca herhangi bir schengne vize başvurusunda tekrar parmak izi verilmesine gerek bulunmamaktadır.

Easy Vize aracı bir kurumdur. Tüm başvuruların incelenmesi ve vize kararları İtalya Başkonsolosluğu tarafından gerçekleştirilir. Easy Travel personelinin, İtalya Başkonsolosluğu ’nun alacağı karar üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

HEMEN ARAYIN