top of page
Easy Vize Danışmanlık

NEDEN EASY VİZE DANIŞMANLIK ?

Hollanda

EASY VİZE DANIŞMANLIK

1999 Yılından beri sizinle!

HOLLANDA VİZESİ İÇİN GENEL BİLGİLER

Hollanda Vize Başvurularınız için size en uygun güncel gerekli evrakları listesini öğrenebilir, Vize Formları ve Vize Dilekçe örneklerini temin edebilirsiniz. Hollanda bir Schengen ülkesi olmakta olup bu nedenle Schengen vizesi başvurusu yapılması gerekmektedir. Hollanda’ya gitmek isteyenlerin vize işlemleri için Hollanda başkonsolosluğu ya da konsolosluk aracılığı ile belirlenmiş vize alma kurumlarına başvurarak vize alabilmeleri mümkündür.

Ayrıca Türkiye’de sekiz ilde vize almak için başvuru merkezleri bulunmakta olup buralardan da vize alma konusunda yardım almak mümkün olabilmektedir. Hollanda vizesi için bu kurumlara vize başvurusu yapmaya Acentemiz tam yetkilidir.

Hollanda vizesi işlemleri için ülkeye neden gidildiğinin açıklanması gerekmekte olup alınan uçak biletinin ilk olarak Hollanda’ya gitmesi gerekmektedir. Hollanda vizesi işlemlerinden sonra başka ülkeler de ziyaret edilecekse en uzun süre Hollanda’da kalınması gerektiği de unutulmamalıdır.

Easy Vize Danışmanlık aracı bir kurumdur. Tüm başvuruların incelenmesi ve vize kararları Hollanda Başkonsolosluğu tarafından gerçekleştirilir. Easy Vize Danışmanlık personelinin, Hollanda Başkonsolosluğu ’nun alacağı karar üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

Sertifikalarımız

Şirketimiz Türkiye Cumhuriyeti Resmi kurumları tarafından yetkilendirilmiş ve yetki sertifikalarına sahiptir.

IATA 2022.png
bottom of page