FRANSA VİZESİ İÇİN GENEL BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!!

Tüm vize türleri için başvuru kabul edilmektedir, ülkeye seyahatlerde mutlaka iki doz aşı sertifikası gerekmektedir. Sinovac aşısı kabul edilmemektedir. Fransa seyahatiniz için bizimle iletişime geçin,

 

Fransa Vize Başvurularınız için size en uygun güncel gerekli evrakları listesini öğrenebilir, Vize Formları ve Vize Dilekçe örneklerini temin edebilirsiniz.

Fransa’ya iş, tatil, eğitim ya da diğer herhangi bir neden ile seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Fransa vizesi almaları gerekmektedir. Avrupa’nın hem ekonomik hem de siyasi olarak en etkili ülkelerinden biri olan Fransa, Türkiye’den turistik, eğitim ve çalışma amacı gibi birçok eylem nedeni ile yoğun ziyaretçi talebi almaktadır.

Avrupa Birliği üyesi bir ülke olan Fransa, ülkesini ziyaret etmek isteyen diğer ülke vatandaşlarına Fransa vizesi politikası uygulamaktadır. Bu politikaların hepsi Türk vatandaşları için de geçerlidir. Fransa sınırları içine girme amacında olan umuma mahsus pasaport sahipleri, seyahatlerine çıkmadan önce ülkeye gidiş nedenlerine göre Fransa vizesi almalıdırlar. Fransa, Schengen Anlaşmasına taraf olan bir ülke olduğu için alınan vizelere de Schengen Vizesi denilmektedir. Peki, Fransa vizesi nasıl alınmaktadır? Hemen destek almak için bizi arayabilirsiniz.

Easy Vize aracı bir kurumdur. Tüm başvuruların incelenmesi ve vize kararları Fransa Başkonsolosluğu tarafından gerçekleştirilir. Easy Travel personelinin, Fransa Başkonsolosluğu ’nun alacağı karar üzerinde hiçbir etkisi yoktur.

HEMEN ARAYIN